Říjen 2016

Dnešní svet je iluze

29. října 2016 v 21:02 | RegcaIN
Dnesni doba je no jak to říct slušně, na prd. Žijeme v.materiálním světě kde peníze ovládají vse. Musime brzy vstávat. To znamena nastelovat si budik a nasilne probouzet sve tělo drive nez je pripraveno, něž samo stačí nastartovat organy a smysly. Tak co nevadi dame si kafe nebo energetak a rychle mažeme do prace. Tam otročíme osum až 12 hodin za papirky, které si system vymyslel, kterym rikame penize. Tak se.stavame otroky systému. Vymysleli ksme.si krasnou hru na.kupovani a prodávání. Hru na penize. Jako by země a.půda nebyla.k dispozici všem. Jidlo z prirody. Mame.sice techniku a muzeme si ledacos takzvaně koupit.ale.jsme.štastní? Myslim že ne. Myslime.si ze čím bohatsi budeme tim budeme šťastnější ale neni to pravda....Honime.se.za preludem. Veci ktere nam mely.slouzit nas ovladaji. Deprese je uz normalni....Uz to ani neni nemoc. Dejte si antidepresivum a.sup.zpet do kolobehu.

Neboj se byt tvůj

12. října 2016 v 10:52 | RegcaIN
Neboj se byt svůj. Ale co to má v dnešní době znamenat? Jak byt svůj v práci? To moc nejde leda v super koliktivu, což se moc nestává.... Doma? Musime být rodiči, vychovávat naše děti. Nemuzu priji domů a rict kur_a to byl na hovno den a zavřít se v ložnici se sluchátky na uších s oblibenym CD. Jsem totiž rodič a ten musí jit dětem příkladem. Budoucnost je v nich. A pokud se vam nelíbí jak se dnes k sobě lidé chovají, naučte své deti, budoucí generaci, jak se chovat. Během života mame narok byt svůj, během dětství a dospívání. Během života ale musime příjmat určité role. Role rodiče, zamestnance, prarodiče. A podle toho bychom se měli chovat. Být svoji můžeme být s přáteli při společných aktivitách, pokud máme štěstí, tak s manželem. Problémem je že lidi chcou byt svoji pořád. Nemaji uctu k starší, respekt k nadřízeným, slušné chováním k podřízeným..... Nerikam nikomu že nesmí být svuj, ale lidi proboha vas prosim všeho s mírou. Takhle se naše společnost nikam neposune. A už vůbec ne k dobru.

Cizi doba

12. října 2016 v 10:36 | RegcaIN
V dnešní době jsme si jako lide prostě cizí. Připadá mi že se s postupujícími technologiemi vpřed my lidé postupujeme vzad. Mam moderni telefon na něm facebook a zpousty lidí v přátelích. Osobně se stykam tak se čtyřmi z nich. Ale je přece pochopitelné že vaši přátelé na vás nemají čas. Nebo ne? Ja tvrdím že kdo opravdu chce, čas si prostě najde. I když v dnešní době je to čím dál obtížnější. Práce zhltne většinu našeho času. Ani jsem si neuvědomila jak se to stalo. Najednou jsou z přátel známí. Člověk se zdráhá oslovit nekoho cizího. Třeba zeptat se na cestu a podobně. Nekdy se stane že se se mnou zapovídá nějaká starší paní a mě to vubec nevadi. Je to ještě ta generace, kdy si lidé byli blíž. Sousedé v paneláku si půjčovali sůl, nebo cukr, když v průběhu vaření došly. Ja si to taky jako malá pamatuji. Dnes se vam nikdo nenabídne že vam pomůže s těžkou taškou, nebo vynést kočárek do schodů. Nekdy musím požádat vice lidí, nebo dokonce křičet nekolikrat aby mi lidi v autobuse uvolnili místo pro kočárek. Nechápu proč jsme si cim dál víc cizí. Možná to je i tim že rodiče nemají cas vychovávat své děti díky zaměstnání a nebo prostě nejsou ochotni udělat si čas. Musí se věnovat konickum nebo alkoholu..... Všude do nas tlačí že jen silní jedinci přežijí a že se mame starat především o sebe a uspokjovat své potřeby. Jenomže si neuvedomujeme jak uz nam záleží jen na sobě samém, na nasem egu. Ale ve finále se honime za necim co vůbec nepotřebujeme. Mame drahy telefon pěkné selfie na fb.... Ale nemáme vztah se svymi dětmi, nezname je. Pritom v dnešní době bychom měli být mnohem obezretnejsi a hlavně udrzovat sociální kontakty, na živo. Budeme pak šťastnější.

život ve tmě

3. října 2016 v 21:50 | RegcaIN
Manželství se pro mě stalo životem ve tmě. Bez vyhlídky na zlepšení. Kdo by to byl řekl, že se to pokazí tak rychle. Stačilo přivést na svět chtěné dítě a bylo.... Někteří muži to zkrátka nezvládají. Můj se vrátil do puberty. Pořád jen telefon a hry nebo messenger..... Už spolu neděláme nic. Prostě zásek. Nevím co se děje. Dnes je na mobilu dokonce ve vedlejší místnosti. Tak asi přejmenuju blog na blog zoufalé comanželky ha 😃. Tak si nacházím vlastní koníčky. Chodím s malým na plavání a taky nakupuju oblečení pro radost. Obědnala jsem si botky od Baťi co byly v akci. Taky cchodím ven s kámoškou co má.Taky syna. Takže holky pokud jste na tom podobně nezoufejte. Neoplatí se to. Najděte zpět samy sebe a oprašte kontakty z diáře. 😉 Já zaplňuji ten čas smysluplně a bez manžela. Doufám že až malý povyroste tak si už bude snad víc s ním hrát.. . Uvidím ...Bude to znít komicky ale ptám se sama sebe jestli je možné, aby mi manželství zničil dotykový telefon??? 😨. Zatím pa pa ženy to je dneska všechno

Deprese?

2. října 2016 v 15:34 | RegčaIN
máš deprese? Nic se ti nedaří a jsi nespokojená/ý? Z vlastní zkušenosti vím, zpe nejlepší způsob jak to překonat je sport. Zní to moc jednoduše? Ono vůbeczačít denně pravidelně cvičit je těžší než se zdá. Já začala půl hodinky denně. Ze začátku to byl děs. Nikdy předtím jsem necvičila. Můžu doporučit cviky od Jillien Michaels z youtube. Zhubla jsem pět kilo a cítila jsem se skvěle. Opravdu se to vyplatí Největší odměnou mi byla psychická pohoda. Deprese se zmenšovaly až samy zmizely.. Opravdu to zkuste. Moc mi to pomohlo. Nedělám tu nikomu reklamu. Funguje to. Takže do toho dokážeš to!