Září 2016

spodní společnost dneška

30. září 2016 v 13:16 | RegcaIN
Můj život se mi zdá nenaplněný a pořád mi něco chybí. Nedávno se u mě zastavila má nejlepší kamarádka, která bohužel žije až v Praze. Povídali jsme si a já jsem zjistila že nemám ty správné kamarády. Polovina lidí v Havířově užívá drogya to většina je přímo ze Šumbarku kde bydm i já. Dnešní v uvozovkách dospělé mladé lidi zajímají jen hry na PC nebo mobilu alá chytání pokémonů nebo alkohol drogy či flákání se bezcílně venku. Jako by už neexistoval normální svět. Nikdo nechce milt odpovědnost dospět. Když vydím ty kluky kteří už mají přes dvacet i přes třicet let a stále se pohybují v jakých si klučičich tlupách a flákaj se nebo hrajou hry, pokládam si otázku co se to sakra stalo? Kdybych mohla vezmu si za muže svýho tátu. Jak to že mladiů muži netouží založit rodinu a nemají úctu k ženám. Ženy si samy sebe přestávají vážit a mnohdy se chvaj jako děvky. Nemám tu žádnouopravdovou kámošku, se kterou bych si smysluplně popovídala... Možná jednu. Když jsem byla na návštěvě u kamarádky v Praze, byla tam úplně jiná atmosféra a úplně jiní lidé. Chytří a vzdělaní, kteří se dokáží bavit i bez alkoholu, trpeba v čajovně u hry Aktivity a podobně ukázalo mi to jiný svět, svět který se mi líbí a kterýtak postrádám tady v Havířově. Říkám si jak je to možné takový rozdíl. Možná tady taky normální lidi jsou en ne tolik. Nebo se prostě jen schovávají ve svých čajovnách. Moc bych ocenila kdyby tahle egoistická doba skončila a aby se na s céně opět objevili ti opravdoví muži. Muži kteří si váží žen a milují je za to že o ně pečují a rodí jim děti. Kde jsme to dospěli. Je mi 27 let a mám pocit že nepatřím do této doby.

Včerejší den na Ho....

30. září 2016 v 10:06 | RegcaIN
včera jsem byla úplně hotová , schválila mě chřipka. Tak čekám na manžela až přijde z práce a trochu mi ulehčí a ostara se o malého, našeho ročního syna. Zašelven se psem a malémuse věnoval pět minut. Matýsekvylil kafe a už byl oheňna střeše. Bylo studené od rána. Přišly výčitkyže jsem tam ten hrnek nechala a že se to stalo tím pádem kvůli mě. Přitom já ležela polomrtváv posteli. Taky jsem mu neohrála oběd a neodnesla až podnos. Chudák malý jak ho zanedbávám. Ale že mě schvátila chřipka a jsem na konci sil tak to užnic neznamená. Prostěna chlapy je spolech. Když potřebujeme podporu tak se žádné nedočkáme. Ale nedej bože když je to opačně a onemocní muž. A my pilné Včelky hned manžílky obletujeme. Tak ženy určitě nejsem sama kdo má tak ochotného chlapa.... Do noci na mobilu jako malej kluk. Když včera přišel do ložnice tak my se synem jsme už spali. Nejlepší ale je že mi ráno píšejakoby nic. Jak ti je lásko... Bla bla bla... Asi by mu vyhovovalo manželství spíše virtuální. No jo po tom všemse vděku nedočkám.

Strach z budoucnosti

29. září 2016 v 14:20 | RegcaIN
Představte si, že si vezmete za muže pracanta , o kterém nepochybujete, že je schopen uživit rodinu. Vše jde jako na drátkách a najednou bum a jste těhotná🎉. Všichni vám to moc přejou a gratulují vám. Prostě jste šťastná. Co by se mohlo stát? Najednou se všechno pokazilo. Muž přišel o práci a obklopoval se divnými kamarády. Najednou jsem v devátém měsíci těhotenství a zjišťuji pravdu.Prásk! Pravda mi dala pořádnou pecku. Teď tipujete nevěra a nebo cokoli jiného..... A ono jsou to drogy. Pervitin. Po narození našeho syna to bylo krušné. Ale brzy se muž vzpamatovala začal pracovat. Ale upletl mi doživotní oprátku strachu, strachu z budoucnosti. Už mu nemůžuvěřit a zůstávám ostražitá, aby mi drogy nerozbily rodinu. Držte mi palce. Já držím vám. Omlouvám seza chyby v textu ale na mem mobilu to lépe nešlo. 😊 Ahoj. REGČAIN.